Styrelse

 

Magnus
Magnus Carlsson
Ordförande
Epost: magnus.carlsson@volvocars.com
Geogr. placering: VCC PVS3

 

 

Erika Bodehed 100x130
Erika Genberg
Sekreterare
Epost:Erika.genberg@volvo.com
Geogr. placering: Volvo GTO, Skövde

 

 

Dennis_Havama_VUH
Dennis Havama
Styrelseledamot 
Epost:dennis.havama@volvo.com
Geogr. placering: Volvo Bussar, Arendal

 

 

arnenilsson
Arne Nilsson
Styrelsesuppleant
Epost:arnen.lincoln@outlook.com
Geogr. placering:

 

 

PerLoven
Per Lovén
Styrelseledamot
Epost: per.loven@volvo.com
Geogr. placering: Volvo Arendal

 

Kristina Rundbäck
Kristina Rundbäck
Styreleseledamot
Epost:kristina.rundback@volvo.com
Geogr. placering: Volvo Penta AB, Eriksberg

 

 

me
Petra Jonasson
Kassör 
Epost: Petra.jonasson@volvo.com
Geogr. placering: Volvo GTT, Lundby

 

 

Lindeberg-Madeleine_130_100
Madeleine Lindeberg
Styrelesesuppleant
Epost: madeleine.lindeberg@volvo.com
Geogr. placering: Volvo Trucks, Lundby

 

 

ingalill
Ingalill Arnesdotter
Styrelsesuppleant
Epost: ingalill.uhrbom@volvocars.com
Geogr. placering: Volvo Cars, Torslanda

 

 

evelina
Evelina Tran Phung
Projektansökningar
Epost: evelina.tran.phung@volvo.com
Geogr. placering: Volvo GTT, Lundby